"Dinaburga" piedzīvo pirmo zaudējumu

Junioru attīstības hokeja līgas ietvaros "Dinaburga" aizvadīja spēli izbraukumā.

Daugavpiliešu pretinieki šoreiz bija Valmieras hokeja klubs. Diemžēl šoreiz iepriecināt mūsu līdzjutējus hokejistiem neizdevās. Komanda zaudēja papildlaikā, uzvaru ar rezultātu 2:1 guva laukuma saimnieki.

Pirmais periods beidzās bez vārtu guvuma, kaut gan abām komandām bija vairāki mēģinājumi atklāt rezultātu. Otrajā periodā, spēles 34.minūtē par turēšanu ar nūju ar 2 minūšu noraidījumu tika sodīts mūsu komandas spēlētājs Maksims Galilejevs, un drīzumā uz 2 minūtēm par novēlotu spēka paņēmienu tika noraidīts arī Rolands Aleidzāns. Šo brīdi vairākumā, rezultātīvi izmantoja Valmieras spēlētāji, atklājot spēles rezultātu.

Savukārt, trešajā periodā daugavpilieši izlīdzināja rezultātu, izcēlās Edijs Grigorjevs realizējot Artūra Pontaga un Alana Gumara piespēles. Spēles pamatlaiks beidzās ar rezultātu 1:1. Papildlaikā Jegors Loginovs nespēja atvairīt Toma Menča metienu, un tā gūtie vārti atnesa Valmieras komandai uzvaru. Spēle beidzās ar laukuma saimnieku uzvaru 2:1